Usługi self-storage PolkontBox – dowiedz się, jak działają i dlaczego warto w nie zainwestować

0
437
self storage Gdańsk Warszawa Polkontbox

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego miejsca do przechowywania swojego towaru, usługi self-storage są doskonałą opcją dla Ciebie. Wiesz na czym to polega? Jak to działa? Przyjrzyjmy się tym zagadnieniom na przykładzie jednej z firm działających w Gdańsku. Poznaj PolkontBox i oferowane przez firmę usługi wynajmu powierzchni magazynowej.

Jak działają usługi self-storage?

Usługi self-storage to możliwość wynajmu przestrzeni magazynowej przy użyciu specjalnie dostosowanych kontenerów. Co wyróżnia tę formę działalności, to fakt, że cały proces odbywa się bez konieczności obsługi. Klienci mają swobodny dostęp do wybranego miejsca, zarówno do odbioru, jak i deponowania swoich towarów.

Jednym z dostawców usług self-storage w Gdańsku i Warszawie jest firma PolkontBox, Jej klienci mają nieograniczony dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę i mogą być pewni, że są one bezpieczne. Polkont specjalizuje się głównie w sprzedaży, wynajmie i modyfikacji kontenerów. Usługi self-storage stanowią jeden z istotnych segmentów działalności tej firmy.

Polkont Self Storage boxy magazynowe

Jak wynająć box magazynowy w ramach usług self-storage?

Wbrew powszechnej opinii, korzystanie z usług self-storage nie jest trudne. Proces otrzymania kontenera magazynowego do przechowywania towarów można skrócić do następujących kroków:

  1. Klient informuje partnera, który oferuje usługi self-storage o chęci wynajmu powierzchni magazynowej.
  2. Firma dobiera odpowiedni box lub boxy dla klienta i ustala cenę usługi.
  3. Klient dokonuje płatności i umieszcza swoje rzeczy w kontenerze magazynowym, często przy wsparciu personelu firmy.
  4. Klient otrzymuje szyfr do kłódki, umożliwiający mu w każdym momencie dostęp do swoich rzeczy.

W ten sposób klient może bezproblemowo skorzystać z usług self-storage i mieć pewność, że jego rzeczy są bezpieczne i dostępne w dowolnym momencie.

boxy magazynowe polkontbox gdansk warszawa jak wygladaja

Usługi self-storage – kto najczęściej z nich korzysta? 

Usługi wynajmu boxów magazynowych są wykorzystywane przez osoby, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy. Klientami korzystającymi z tych usług są najczęściej:

  • Osoby przeprowadzające remont mieszkania, które potrzebują tymczasowego magazynowania swoich rzeczy podczas trwania remontu.
  • Osoby, które potrzebują długoterminowego magazynowania swoich rzeczy, na przykład w przypadku przeprowadzki za granicę.
  • Właściciele firm, którzy potrzebują dodatkowej powierzchni magazynowej do przechowywania produktów lub dokumentów.
  • Studenci, którzy potrzebują magazynowania swoich rzeczy podczas wakacji lub przerw między semestrami.
  • Osoby, które potrzebują przechowywania sezonowych przedmiotów, takich jak sprzęt narciarski lub rower.

Dla tych różnych grup klientów wynajem boxów magazynowych stanowi wygodne rozwiązanie do przechowywania ich przedmiotów w sposób bezpieczny i dostępny w dowolnym momencie.

Self-storage od PolkontBox – oferta magazynów firmy

PolkontBox oferuje swoim klientom usługi wynajmu powierzchni magazynowych na placu przy ulicy Limbowej 2a w Gdańsku oraz Jagielońskiej 88 w Warszawie. Te obiekty magazynowe są w pełni monitorowane, oświetlone i otoczone ogrodzeniem, zapewniają klientom gwarancję bezpieczeństwa i kontroli nad ich mieniem. Co ważne, klienci mają nieograniczony dostęp do swoich boxów przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Klucze do kontenerów są dostępne tylko dla aktualnych najemców, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Oferta PolkontBox obejmuje różne rozmiary kontenerów, takie jak 3m², 7m² i 15m², dostosowane do różnych potrzeb klientów. Dodatkowo, plac, na którym realizowane są usługi self-storage, został wyposażony w różne udogodnienia i funkcjonalności, które ułatwiają deponowanie towarów.

Dzięki tym wszystkim cechom, PolkontBox zapewnia klientom wygodne, bezpieczne i łatwo dostępne rozwiązanie do przechowywania ich rzeczy.

Usługi self-storage w Gdańsku i Warszawie – kontakt

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę PolkontBox – odwiedź oficjalną stronę internetową firmy. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje. Masz jakiekolwiek wątpliwości co do jej usług? Napisz lub zadzwoń. Specjaliści PolkontBox  są otwarci na rozmowę i chętnie udzielą Ci odpowiedzi.

Sprawdź na mapie: Self Storage Gdańsk
Sprawdź na mapie: Self Storage Warszawa